Par Balttral SIA

Transporta ekspedīcijas uzņēmumu Balttral dibināja Liepājā 2010. gadā pieredzējušie ekspedītori. Mūsu specialitāte ir negabarīta un smagsvara kravu autopārvadājumi. Darbinieku ilgadēja pieredze starptautisko pārvadājumu jomā ir ļāvusi uzņēmumam Balttral izveidot ilgtermiņa partnerattiecības ar daudzām starptautiskām kompānijām, un nopelnīt nopietnu klientu cieņu. Šis rezultāts tika sasniegts pateicoties visu darbinieku līdzsvarotai darbībai, sākot no ekspedītoriem, kuri organizē transportēšanu un beidzot ar pieredzējušo autovadītāju ātru un kvalitatīvu darbu.

Mēs piedāvājam transporta pakalpojumus jebkuras sarežģītības kravas piegādei, kā arī veselu virkni loģistikas pakalpojumus. Mūsu specialitāte ir starptautiskie negabarīta un smagsvara kravu autotransporta, jūras un dzelzceļa pārvadājumi.

Tagad mēs esam viens no dinamiski augošajiem transporta ekspedīcijas uzņēmumiem Latvijā. Pārvadājumu ģeogrāfija ir ļoti plaša. Tā aptver gandrīz visu Krievijas teritoriju, Baltijas un NVS valstis, kā arī visas Eiropas valstis.

Balttral SIA zina par katrās valsts, kurā tā darbojas, īpašībām, tādējādi var operatīvi reaģēt nestandartos gadījumos.

Ja Jūs ieinteresēja mūsu darbība, Jums ir nopietni nodomi, Jūs vēlaties uzzināt vairāk par mums, vai Jūs esat gatavi strādāt kopā ar mums - lūdzam zvanīt 00371 200 44560 vai rakstīt mums balttral@gmail.com. Mēs būsim priecīgi sadarboties ar Jums!